allconstructions.com [ Lithuania (LT), Latvia (LV, RU), Poland (PL), UK (EN), Germany (DE), Russia (RU) ] | leisureguide.info [ Lithuania (LT, EN) ] | autoreviu.lt | viskas.lt

Specialus pasiūlymas

2011-11-18   Ypatingas pasiūlymas - 20 % nuolaida užsienio kalbų kursams

Užsienio kalbų kursai pigiau, individualūs kalbų kursai

Specialistas atsako

2011-12-16   Grupininio pirkimo portalai: verta ar ne?

Atsako reklamos planavimo internete specialistas S. Jeriomenko.

Visasverslas_logo2_topVisasverslas_logo2_bottom
  Registruotis Prisijungti     Informacijos
atnaujinimas
Susisiekite
su mumis

Menu:

 
 

Prekyba sėklomis pagyvėjo 6 kartus

Komentarai: 0   Peržiūros : 39

Prekyba sėklomis pagyvėjo 6 kartus
Spausdinti 2010-02-22 11:00  

Lankytojų vertinimai 0.0 / Iš viso 0.0

Artėjant pavasariui pagyvėjo prekyba gėlių ir daržovių sėklomis. Daržininkai ir sodininkai teigia, jog daržoves sunkmečiu labiau apsimoka auginti patiems.

Sėklų pardavėjų teigimu, palyginus su kitais žiemos mėnesiais, pirkėjų padaugėjo bemaž 6 kartus, tiek pat padidėjo ir apyvarta. Žmonės perka paprikų, pomidorų sėklas, gėlių svogūnėlius, jiems sėti skirtą žemę ir mišinius. Tačiau didesnio pirkėjų antplūdžio laukiama kovą.

Tuo metu sėklų parduotuvėse apsilankę sodininkai sako, kad lietuviškos daržovių ir gėlių sėklos šį pavasarį pabrangusios mažiausiai 10 procentų, o atvežtos iš svetur - dar daugiau. Tačiau, jų teigimu, sunkmečiu savo soduose auginti daržoves vis tiek apsimoka labiau nei jas pirkti.

Sėklinių bulvių pabrangimą prognozuoja ir ūkininkai, mat tokios bulvės Olandijoje jau pabrangusios bene 20 procentų.